Kochani!!!

opublikowano

Serdecznie witamy na nieco odmienionej, unowocześnionej stronie fundacyjnej. Powstanie nowej wersji starej strony wymagało czasu i niemałego wysiłku, bowiem bardzo zależało nam na przeniesieniu całego materiału – aktualnych tekstów, zdjęć, komentarzy, jednym słowem „wszystkiego”, co dotychczas zapisano na tej stronie. Jest to przecież swoista kronika, trwały „ślad” działań podjętych nie tylko przez tzw. fundacyjnych , ale i przez tych, którzy sympatyzują z nami.  Szkoda byłoby cokolwiek pominąć, tym bardziej stracić na zawsze. A więc trzeba było po godzinach, w weekendy, podczas urlopów, wakacji przerzucać wcześniej publikowane materiały. Przy tym, należy zaznaczyć, że inicjatywa i realizacja tego przedsięwzięcia należała w zasadzie tylko do jednego człowieka, który, co ważne, pracował pro bono.  Ja, natomiast, nieznacznie włączyłam się w tę pracę podpowiadając, sugerując, niekiedy narzekając, zaś całością zajął się  Bartek Buczkowski. Dzięki synku!!!

Gdybyście dostrzegli jakieś rażące mankamenty, mieli jakieś sugestie, co do zawartości, chcieli coś opublikować, dodać, odjąć, wystarczy  dać znać… Nie wszystko jeszcze jest dopracowane w szczegółach, ale z czasem…

Danusia Buczkowska

2 odpowiedzi

  1. Ręce same składają się do oklasków. Brawo Bartek. Zajmujesz pierwsze miejsce do nagrody i przygody letniej. Dwa razy łódką na wyspę i z powrotem. Oczywiście pijesz coś z soczkiem malinowym i jesteś kapitan a ja dygam wiosłami jak dawniej galary. 100 lat dla Bartka powiedział Edek , co wiersza nie skąpi i humorem trąci. Dziękujemy Ci obficie a obdarzymy piosenką i panienką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *