22 czerwiec dzień sportu

opublikowano

Dzień sportu Beniowskiego

W sobotę 22 czerwca do Lutola Mokrego przyjechało wiele znajomych kolegów i członków fundacji . W tym dniu wieczorem rozpoczął się dzień sportu Beniowskiego .

Pierwsza konkurencją były rzuty do kosza , w których wygrał pan Jurek . Następnie zawodnicy zostali podzieleni na dwie drużyny do meczu siatkówki . Pierwszy set wygrała drużyna A, zaś drugi B . Doszło do setu ostatecznego , który był walką o wszystko . Ze znaczną przewagą zwyciężyła druzyna B wygrywając cały mecz . Na koniec zawodnicy podali sobie ręce. Dla chwili wytchnienia następnie odbył się mini spływ kajakowy . Pan Romek wziął ze sobą profesjonalnego drona . Gdy już kajakarze odpływali , on odpalił go i zaczął nagrywać kajakarzy. Pierwsi do mety przybyli Michał i Danusia . Tuż za nimi Waldek i Tomasz . Trzecie miejsce zajeli Marlena i Grzegorz , natomiast na czwartym szczycili się Jurek i Basia . Z kajakami płynęła również łódka nadzorująca spływem . Później wsyscy zjedli obfilty posiłek aby mieć siłę do uczestnictwa w konkurencji ,,lotki” , w której najwięcej punktów uzyskał pan Wojtek.

Parę konkurencji niestety się nie odbyło ,ale na pewno odbęda się na następnym dniu sportu .Widać było zaangażowanie u wszystkich zawodników i to się liczy , jednak najwięcej punktów w sumie wszystkich konkurencji zdobył pan Jurek (21p) . Drugie miejsce zajęła pani Basia (16p) . Trzecie miejsce zdobył pan Wojtek (15p) . Gratulujemy wszystkim , a w szczególności zwycięzcom .

Wieczorem na podsumowanie dnia został puszczony pierwszy fragment filmu o Beniowskim i ujęcia jakie zrobił dron ze spływu kajakowego .

Wszyscy uczestnicy : Jerzy R. , Barbara F. , Wojciech R. , Natalia L. , Danuta B. , Michał R. , Maja R. , Tomasz , Marlena , Grzegorz , Waldek , Elwira , Romek .

Siatkówka drużyna A : Michał ,Wojtek , Marlena , Grzegorz , Tomasz , Elwira Siatkówka drużyna B : Natalia , Waldek , Jurek , Basia , Romek , Danusia

Wszystkie komentarze

Autor: Jerzy Romejko
Tytuł: 22 czerwiec dzień sportu

Dodaj komentarz

1. Turysta (11.07.2019 15:07)
Ale te wasze kajaki fajnie się prezentują na wodzie. I nikt się nie wywrócił. I tak napisane to jest porządniej i przejrzyście. I uczestnicy wszyscy wymienieni, podoba mi się to. 10 pkt daję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *