130 krajów Józefa Różańskiego – Les 130 pays de Józef Różański

opublikowano

 15 grudnia mieliśmy przyjemność gościć  zacnego podróżnika i naszego przyjaciela –Józefa Różanskiego. Podróże są jego fascynacją,przebywał jak dotąd w 130 krajach.Belgia do której wybrał się z nami była jego 131 krajem.Józef zaprezentował nam fotki z podróży do:Ladakh-Indie /Tybet zachodni/ ,Trynidadu i Etiopii. Mieliśmy możliwość podziwiać  przepiękne tereny górzyste Himalajów,poznać jak bawią się ludzie na karnawale w Trynidadzie i  jak żyją mieszkańcy w Etjopii. Zamieszczone fotki oddadzą  to chyba najlepiej.Spotkanie uświetnił Michał,który zagrał kilka kolend oraz przedstawił jako reżyser swoją Japonię.  Dziękujemy dla Józefa za tak fantastyczne doznania.

——————————————————————————————————————

Les 130 pays de Józef Różański

Le 15 décembre, nous avons eu le plaisir d’accueillir un bon voyageur et notre ami, Józef Różański. Les voyages sont sa fascination, il a déjà visité 130 pays. La Belgique ou il est allé avec nous était son 131 pays. Józef nous a présenté des photos de ses voyages à: Ladakh-Inde / Tibet occidental /, Trinidad et Éthiopie. Nous avons eu l’occasion d’admirer les belles régions montagneuses de l’Himalaya, d’apprendre comment les gens jouent au carnaval de Trinidad et comment les habitants vivent en Éthiopie. Les photos donneront probablement de meilleurs impressions. La réunion a été honorée par Michał, qui a joué plusieurs chants de Noël et a présenté son Japon en tant que réalisateur. Merci à Józef pour cette expérience fantastique.

Wszystkie komentarze

Autor: Jerzy Romejko
Tytuł: 130 krajów Józefa Różańskiego – Les 130 pays de Józef Różański

Dodaj komentarz

1. Mateusz (21.12.2018 09:12)
Ale tak od razu 130 krajów?Aż nie chce się wierzyć.A jak to prawda to ogromny szacun dla Józefa.Zdjęcia super.
2. Jarema (20.12.2018 22:12)
Chętnie bym obejrzał te fotki Pana Józefa. Są intrygujace
3. MARS1 (20.12.2018 09:12)
Nie trzeba szukać jakiś super pism i gazet. Fotki są wspaniałe Gratulacje dla P.Józefa. A może by tak zrobić gdzieś wystawę tych zdjęć. Niech ludzie zobaczą, że świat nie kończy się tylko na zdobywaniu pieniędzy.Fajnie, że są tacy podróżnicy.
4. 27 Marcel (18.12.2018 13:12)
A Pan Józef Różański wymieni chociaż te wszystkie 130 krajów? Coś nie bardzo wierzę w to. No bo jak nawet jechał dwa razy w roku to wychodzi 65 lat. Jak raz w roku pojadę nad morze to jestem już zadowolony. A tutaj 130 krajów? No chyba że nie pracuje i ma pełno kasy i jeżdzi już od PRL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *