Kaszuby na rowerach i nie tylko …

opublikowano

Grupa miłośników podróży rowerowych oraz sympatyków naszej Fundacji rozpoczyna w dniu 02.08.2014 wyprawę rowerową na Kaszuby. W skład ekipy wchodzą: Wszołek Ireneusz, Szczepankowski Bogusław, Pundyk Ryszard i Rychlik Stanisław. Ekipa ma przejechać około 580 km na trasie Gdańsk – Kartuzy – Wieżyca – Kościeżyna – Wdzydze – Człuchów – Chojnice – Rytel – Fojutowo. Czekamy na ciekawe fotki i opowieści z wyprawy. Nie mamy natomiast wieści z wyprawy rowerowej Olka i Niny z Lutola, którzy aktualnie podróżują rowerami po Estonii i Litwie. Ostatnia informacja pochodziła z Talinna. Żeby tylko nie zajechali za daleko, bo im dalej na wschód tym obecnie niebezpieczniej.

Wszystkie komentarze

Autor: Marek Szczepański
Tytuł: Kaszuby na rowerach i nie tylko …

Dodaj komentarz

1. Sympatyk z Bydgoszczy (11.08.2014 18:08)
Trasa wybrana super ciekawa. Przebiega przez ciekawe miejsca. Punkty na trasie mogą również być do biegania. Polecam szczególnej uwadze akwedukt w Fojutowie. Życzę bezpiecznego przejazdu i powrotu do bazy.
2. Nina (03.08.2014 23:08)
Jesteśmy już w Zielonej Górze:) wróciliśmy cali i zdrowi.Dystans końcowy to ponad 1100km w ciągu trzech tygodni. Jest forma:) Przywieźliśmy sporo fajnych zdjęć i wspomnień.Pozdrawiamy
3. Arek K. (31.07.2014 14:07)
Chłopaki powodzenia i szerokiej drogi. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *