Galeria „Pod Żórawiem” – otwarcie

opublikowano

Zaproszonych gości witał sam Beniowski przy pomocy swoich aniołów stróżów. Michałek Romejko – prezes Klubu Beniowskiego na Lutolu wraz ze swoim kolegą przepięknie zaśpiewali tradycyjne polskie kolędy. Oficjalnego otwarcia „Galerii pod Żórawiem” dokonał prezes naszej Fundacji – pan Jan Manikowski. Wystawa połączona była z konkursem na najlepszą pracę fotograficzną. Każdy z zaproszonych gości (było Was ponad 50 – ciu) wybierał dwa zdjęcia, które uznał za najlepsze. Po podliczeniu głosów okazało się, że zwycięzcą została fotografia wodospadu autorstwa pana Czesława Rudy. Gratulujemy. Ważnym elementem tego spotkania była również przyjemność podziwiania przepięknych ozdób świątecznych wykonanych przez młodzież z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Nowej Soli. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom oraz autorom nadesłanych prac fotograficznych.

Wszystkie komentarze

Autor: Marek Szczepański
Tytuł: Galeria „Pod Żórawiem” – otwarcie

Dodaj komentarz

1. Jurek (21.12.2013 23:12)
Kto był to wie kogo nie było niech załuje.Fotki piękne az kłują w oczy. Kwiaty ,których teraz już nie ma wręcz są magnetyczne.Zapraszamy do galerii,tych którzy nie byli a chcą zobaczyc ,galeria jest czynna od 9-16 a w specjalnych wydaniach takze wieczorem.Zapraszamy bo jest na co popatrzeć.
2. Beniowski (19.12.2013 16:12)
… a jeszcze była pani Monika Owczarek z synem, który pięknie śpiewał kolędy z prezesem Michałkiem, Paweł Hoffmann – nasz nieoceniony goelog, Sylwia i Wojtek Romejko z córeczką, Józek Kołtko – pierwszy wędkarz w okolicy, Andrzej Polański – arcymistrz szachowy, Antoś Orłowski – najpogodniejszy człowiek na Ziemi …
3. Edward (18.12.2013 15:12)
Zapomniałem, dopiero po obejrzeniu zdjęć z otwarcia zorientowałem się, że wśród gości był dyrektor Muzeum Miejskiego dr Andrzejewski. Szkoda, że nie mogliśmy obejrzeć filmu z rajdu Kowalskich z Poznania na motorze wokół Bajkału (zawinił sprzęt). Co się odwlecze, to nie uciecze. Mam nadzieję, że zyskaliśmy wielu przyjaciół Fundacji.
4. Marek Szczepański (18.12.2013 12:12)
„Komentarz pana Edwarda” Pierwsza wystawa fotograficzna udała się.Gości witały stare anioły z młodymi aniołkami oraz Maurycy Beniowski vel Szymon.Otwarcia dokonał Prezes Fundacji Jan Manikowski z Głogowa.Wśród gości było wiele osób, które w „Galerii Pod ZÓrawiem” były po raz pierwszy m.in.były prokurator okręgowy Jan Wojtasik, dwie dentystki-Panie Bokszańska i Grajner, radny Jacheć (po raz drugi, Lila i Jurek Kowalscy z Poznania, Stasiu z żoną z Sulechowa, Algierczyk mieszkający w Nowej Soli, dyrektorka Szkolnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i nauczycielka z rodzinami(ze sprzedaży prac dzieci niepełnosprawnych uzyskano ponad 500zł), pani architekt (koleżanka fundatora), znajomi, członkowie rodzin oraz autorzy zdjęć (w tym zwycięzca głosowania na najciekawsze-Czesław Rudy z żoną). Nie zabrakło członków Fundacji-Wiceprezesa Marka Szczepańskiego, członkiń Zarządu Asi i Danusi, przewodniczącego Rady z żoną, przyjaciela Fundacji Georga Henkela, Państwa Radeckich, Elwiry Reus i wielu innych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *