Konkurs „Lato z Beniowskim” – nadesłane zdjęcia

opublikowano

Lato pomalutku mija, warto utrwalić i podzielić się wrażeniami. Zapraszamy do pokazania swych zdobyczy /przyroda bez granic/ w aspekcie pokazywania i odkrywania nieznanych zakątków przyrody i wszystkiego co jest jeszcze wolne i ciekawe. W przygotowaniu  regulamin na 7 najładniejszych fotek. Zdjęcia z opisem od kogo /musi być sympatyk Fundacji/ należy przesyłać na  jromejko@wp.pl. Pani Małgorzata z Krakowa też by chętnie nam coś pokazała? /bez podtekstów/ Zapraszamy serdecznie.

Zdjęcia Czesława

Zdjęcia Kornelii:

Zdjęcia Asi:

Zdjęcia Danusi:

Zdjęcia Marka:

Zdjęcia Arka:

Zdjęcia Jurka:

Zdjęcia Małgosi z Krakowa:

Zdjęcia Aleksandra z Lutola Mokrego

Wszystkie komentarze

Autor: Marek Szczepański
Tytuł: Konkurs „Lato z Beniowskim” – nadesłane zdjęcia

Dodaj komentarz

1. Beniowski ciąg dalszy … (26.09.2013 19:09)
Zdjęcia Danuśki są takie „nasze” 5. Aśka to klasa w pełnym znaczeniu tego słowa – popatrzcie http://www.panoramio.com/user/3802204 – właściwie to szkoda, że to nie są zdjącia z pisma podróżniczego. I tak to jest, że są ludzie, którzy coś mówią ale co mówią tego nie mówią !!!
2. Beniowski (26.09.2013 19:09)
Właściwie to popieram Matyldę bowiem pobudza mnie ona do jeszcze większej aktywności w tym beznamiętnym życiu ograniczonym jedynie do podróżowania, wędkowania, biegania, żeglowania, po górach chodzenia, grzybów zbierania, skarbów szukania, lepidoptery kolekcjonowania, kamyków doceniania a nade wszystko przyjaciół towarzyszenia. A propos: 1. w 114 prezentowanych zdjęciach odnalazłem 5 fotosów „rodzinnych” Jurka – moim zdaniem to dobrze, że pokazuje się dzieciakom coś więcej niż komputer i TV 2.ten wąż Marka to zaskroniec zwyczajny (Natrix natrix) – gatunek węża niejadowitego z rodziny połozowatych (Colubridae)występującego w całej Europie oprócz Szkocji, Irlandii i północnej części Skandynawii) – w mojej opinii powinnaś Matyldo czasami sięgnąć do literatury – foto wykonane na Wzgórzach Piastowskich w ZG 3. foto Arka to rejon Sewastopola na Ukrainie – czasami trzeba się spakować i wyruszyć w świat niekoniecznie do Maroka 4. zdjęcia Danusi jak najbardziej w temacie – nic dodać nic ująć.
3. Jurek (22.09.2013 22:09)
Matylda wypisywac to se mozesz co chcesz ale lepiej przyślij kilka fotek to ludzie OCENIĄ.Mimo wszystko w Tobie jest więcej ,,krytykanctwa,, a nie rzeczowej krytyki.Ale krytyk też chwali czasem ,kapujesz?
4. Matylda (20.09.2013 23:09)
A ja już wiem jaki będzie regulamin konkursu hłe ,hłe.I wiem kto wygra.Regulamin będzie taki ,ze wygra ten kto wrzuci więcej zdjęć.Wiecie już teraz kto wygra?To niesprawiedliwe ,Ja tez mam pienkne zdjęcia przyrody i nie chwale się nimi.Ale przede wszystkim rodziny nie pcham zeby wszyscy oglądali.Jakąś rybę zdechła pokazuja i to przy dzieciach i to ma być ładne?I jeszcze chwalą się jaka ona duża.Obrzydzeniem mnie napawa ten wąż co go ten Marek pokazał.To jakaś lipa bo takich duzych to u nas nie ma.A ten Arek to skad niby ma te fotki ,ja tez byłam kiedyś w Maroku.To się nie liczy.Ta Danusia to ma same takie jakies rzewne az mi się chce płakać.A te Askę to trzeba sprawdzic bo zdjęcia sa z jakiegoś pisma podróżniczego i niech uwaza bo moga ją jeszcze pozwać.Przejechałabym sie jeszcze po tych zdjęciach ,żeby ludziom ciemnoty nie wciskali ale już mi się nie chce bo moje zdjęcia to sa o wiele lepsze.
5. Edward (13.09.2013 15:09)
Piękne zdjęcia. I piękna nasza Polska cała, także blisko nas.
6. Edward (13.09.2013 15:09)
Piękne zdjęcia. I piękna nasza Polska cała, także blisko nas.
7. Beniowski (13.09.2013 14:09)
A pana Jurka fotki to gdzie są?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *