Wyprawa rowerowa pod patronatem „Beniowskiego”

opublikowano

03.08.2013 roku Zespół w składzie: Wszołek IreneuszSzczepankowski BogdanPundyk Ryszard rozpoczyna wyprawę rowerową pod patronatem Fundacji Beniowskiego na Mazurach. W dniach 03.08.2013 – 07.08.2013r załoga Irka musi pokonać na rowerach ponad 300km przemierzając północno wschodnie kresy Polski.

W celu rozpoczęcia wyprawy muszą dojechać pociągiem do miejscowości Sątopy Samolewo a dalej już tylko dzięki sile mięśni i wytrwałości zmierzyć się z niebywałym dystansem jaki mają do pokonania. Jesteśmy z nimi, kibicujemy i trzymamy kciuki za powodzenie wyprawy. Postaramy się w miare możliwości relacjonować przebieg wyprawy dzień po dniu. Jeszcze raz gratulacje za odważny i ciekawy pomysł wyprawy.

Wszystkie komentarze

Autor: Marek Szczepański
Tytuł: Wyprawa rowerowa pod patronatem „Beniowskiego”

Dodaj komentarz

1. koneser wypraw rowerowych (21.08.2013 15:08)
Fajna impeza ale gdzie są fotki.Wyprawa długa a fotek nie ma/Stańczyki ,Gołdap i dalsze rubieze naszego pieknego kraju.Oczekujemy na fotki i jakiekolwiek informacje gdzie sie obecnie znajdujecie.
2. Jurek (31.07.2013 21:07)
Brawo kolarze,koniecznie przyslijcie fotki z wiaduktów z Stańczyków i obowiazkowo dotrzeć do miejscowości Wiłkupie.Kto się potrudzi i znajdzie na mapie to będzie wiedział dlaczego.To miło ,ze po naszych starych szlakach dalej ktoś zdąża.Tak trzymać.Pan Andrzej i Józek moze te miejsca jeszcze pamiętają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *