Beniowski na Krymie

opublikowano

Z przyjemnością zawiadamiamy, że podczas pobytu na Krymie, Prezes Fundacji – pan Jan Manikowski wraz z małżonką Ewą dobre imię Beniowskiego głoszą. Dzięki zaangażowaniu naszego przyjaciela – Arka Norkiewicza w dniu 26 czerwca odbyło się oficjalne przyjęcie przedstawiciela Fundacji w Konsulacie Generalnym RP w Sewastopolu. Swoją obecnością spotkanie zaszczycili panowie Konsul Jan Zdanowski i Konsul Tomasz Kapuśniak. Było oczywiście o Beniowskim i naszych podróżach jego śladami. Było o Fundacji. Prezes wręczył także pamiątki i nadał panom konsulom status „Przyjaciela Fundacji”. Za udział w tym doniosłym wydarzeniu wszystkim serdecznie dziękujemy.

Wszystkie komentarze

Autor: Marek Szczepański
Tytuł: Beniowski na Krymie

Dodaj komentarz

1. Arek (01.07.2013 10:07)
Było fajnie. A że życie nie znosi nudy, pochwalę się że 29.06.2013 r. udało się zorganizować spotkanie Fundacji ze znakomitymi przedstawicielami Instytutu Pamięci Narodowej w tym z Panem Jackiem Pawłowiczem autorem między innymi książki o Rotmistrzu Pileckim. Kochani było cudownie
2. Jurek (29.06.2013 13:06)
Brawo Panie Prezesie zawsze wiedziałem że godność reprezentowania fundacji leży w dobrych rękach i kwiecistych ustach Pana Janka.Czekamy na relację na żywo.Jeszcze raz gratuluję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *