Sówki mądre główki z przedszkola nr 7

opublikowano

11 stycznia 2012 roku gościliśmy 25 „Sówek mądrych główek” z przedszkola nr 7 w Nowej Soli. Dzieci zostały zapoznane z patronem naszej fundacji, dostały foldery i naklejkę – logo fundacji. Mogły też rozpoznawać w maskotkach, zdjęciach oraz filmach różne zwierzęta z całej  ziemi. Wykazały się też wielką odwagą i umiejetnością gry na instrumentach przywiezionych z końca świata. To była najwspanialsza muzyka powiedział potem pan Jurek. Oglądały też  bajkę – film o baobabach z Madagaskaru i zapoznane zostały z międzynarodowym konkursem plastycznym o Beniowskim. Nie starczyło już czasu na dokładne obejrzenie kolekcji kamieni i  minerałów bo trzeba było jeszcze zjeść słodycze i obejrzeć troszkę film „Spływ  Beniowskiego” z udziałem Michałka – najmłodszedo uczestnika. Myślimy, że dla niektórych „Sówek” właśnie  tutaj  zaczęła się wielka przygoda z podróżą.

Jerzy Romejko

Wszystkie komentarze

Autor: Marek Szczepański
Tytuł: Sówki mądre główki z przedszkola nr 7

Dodaj komentarz

1. Józek (20.01.2012 09:01)
No kurde.To się wszystko wyjaśniło.Nie lubisz dzieci,bo wkurzył ciebie pan Jurek.A myślałem,że to jakaś fobia…
2. Matylda (18.01.2012 17:01)
Niedługo będą dzieci zabierać z żłobka bo ich nie chce nikt słuchac.I nie zmienię swojego zdania bo mnie wkurzył ten pan Jurek.
3. Józek (13.01.2012 17:01)
Widziałem!Wspaniała zabawa,połączona z nauką.No i ja się przy okazji nauczyłem,że wielbłądy mają „górki”.Prawda,jakie to oczywiste?
4. wojtas (13.01.2012 09:01)
Spotkanie z „Sówkami”uważam za bardzo pozytywne!Dzieci brały czynny udział w zabawie a przy okazji sporo się dowiedziały!Już zapowiadają się kolejne grupy:)!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *