Prezes w biegu „Jubileuszowa 5” w Poznaniu i Bieg Sylwestrowy 2011 – Trzebnica

opublikowano

W barwach fundacji Beniowskiego w dn. 21.10.2011 pobiegł nasz prezes Pan Jan  Manikowski w biegu z okazji 85 – lecia Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W biegu  wystartowało ponad 1000 zawodników i zawodniczek. Biegł równierz Rektor prof. dr hab. Marian Gorynia, który z Jankiem rozpoczynał studia. Pan Janek bieg ukończył w czasie 30 min. i jak powiedział zalicza go do treningu przed półmaratonem  Zbąskich w przyszłym roku. Tylko  się bać. Gratulacje dla prezesa, który czynem daje przykład młodym. Wielkie brawa.

Informujemy, że w barwach naszej fundacji pobiegnie w biegu sylwestrowym Adam  Marysiak. Biegacze wystartują w Trzebnicy. Trzymamy kciuki za Adama. Myslimy, że po zgrupowaniu w  którym brał udział w grudniu wyniki będą dobre. Bieg rozegrany zostanie na dystansie 10 km.

1134 zawodników, 12 miejsce w klasyfikacji ogólnej i 2 w swojej grupie wiekowej zajął nasz przedstawiciel Adam Marysiak. Dystans 10 km przebiegł w  czasie 32 minut i 59 sekund. Gratulujemy i cieszymy się, że mamy tak wspaniałych reprezentantów. 

Więcej informacji o imprezie znajdziecie w tym linkuhttp://biegsylwestrowy.pl/

oraz klasyfikacjęhttp://www.online.datasport.pl/results505/index.php

Wszystkie komentarze

Autor: Marek Szczepański
Tytuł: Prezes w biegu „Jubileuszowa 5” w Poznaniu i Bieg Sylwestrowy 2011 – Trzebnica

Dodaj komentarz

1. runmen (04.01.2012 20:01)
jak tam wyniki biegu naszego faworyta?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *