ŻYCZENIA, ŻYCZENIA, ŻYCZENIA

opublikowano

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2012r dla zarządu fundacji Beniowskiego wszystkim sympatykom, członkom rady fundacji oraz dla: Urszuli i Jerzego, Agnieszki i Szymona, Andrzeja i Marka, Sylwi, Michałka i Wojtka, Zofii i Eugeniusza, Eli i Czesława, Joli i Edwarda, Niny i Róży, LiliI i Jurkowa, Filipa i Lidii, Pawła i Agnieszki, Szymona i Krzyśka, Józefa, Krzyśka i Ryszarda, Joanny i Iwony, Józefa z Modrzyc i Józefa z Nowego Targu (żeby można było ich odróżnić), Elwiry i Romana, Heleny i Andrzeja, Danuty i Joanny, Jolanty i Jurka z Lutola, Tomka i Kamili, Marii i Barbary z Warszawy, Władka i Lubomira ze Słowacji, Janusza z Nowej Zelandii, Patryka z Ekwadoru, Arka z Australii i naszego Arka z Polski, Leoline z Madagaskaru, Alice z Argentyny, Rafała, Pawła, Barbary, Adama, Aleksandra z Lutola (ale  tego co łowi rybki), Grażyny i Marka, Bożeny i Roberta, Teresy i Stanisława, Franka i Jurka, Bogdana i Barbary i wszystkich sympatyków szczególnie z Nądni, Lutola, Zbąszynia, Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Zielonej Góry i Gliwic wszystkiego najlepszego moc nieprzetartych szlaków, niekończących się wypraw i niesamowitych przygód życzą  założyciele  fundacji – Jerzy Romejko i Grażyna Kranz – Kiel.

Wszystkie komentarze

Autor: Marek Szczepański
Tytuł: ŻYCZENIA, ŻYCZENIA, ŻYCZENIA

Dodaj komentarz

1. Emeryt (19.01.2012 21:01)
Ty Matylda – napisz wreszcie coś ciekawszego. Ciągle bredzisz w swoich komentarzach o jakiejś prawdzie. Napisz może co Ty dobrego zrobiłaś w życiu. Pozdrawiam ekipę, trzymajcie tak dalej. Super strona!!!
2. Matylda (18.01.2012 17:01)
No ładnie dla wszystkich starczyło miejsca i czasu a dla mnie co tak zawsze się starałam to już nie.Bo ja wam powiem oco chodzi.Ich prawda co piszę kłuje w w oczy ,tych podstarzałych platfusów izdania nie zmienię.Możecie gdzieś schować te Wasze życzenia ,pan Jurek napewno ma sklerozę a ten prezes to stary platfus i oni mają stanowić o przyszłości fundacji.I tak będę pisac całą prawdę.
3. Kangoo (25.12.2011 16:12)
I ja do życzeń się dołączam. Samych przyjemności podczas Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwych dotknięć losu w roku 2012.Pozdrawiam wszystkich, którzy byli w Lutolu 5 listopada br. ;-)Do miłego…
4. Zosia, Geniusz (25.12.2011 14:12)
W Święta Bożego Narodzenia z serca ślemy najlepsze życzenia.Dużo zdrowia, ciepła, i miłości, dalszych ciekawych podróży w nieznane…czas marzenia spełniać.
5. Filip (24.12.2011 11:12)
Dziękujemy za życzenia. Gorące pozdrowienia i do miłego zobaczenia.
6. Józef (23.12.2011 22:12)
Dzięki za życzenia.Również życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia.Wszelkiej pomyślności.
7. Józef (23.12.2011 22:12)
Dzięki za życzenia.Również życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia.Wszelkiej pomyślności.
8. Jola, Jurek, Aleksy, Nina \\Lutol Mokry\\Zielona Góra:) (22.12.2011 11:12)
I my,życzymy dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia to tradycyjne najszczersze życzenia.Wesołych Świąt i Roku szczęśliwego,niech obficie da co ma najlepszego.
9. Marek Szczepański (22.12.2011 08:12)
Dzięki za życzenia!!! I znowu zima, znowu są święta a każdy święta dobrze pamięta więc znowu z Z. Góry płyną życzenia … zdrowia, szczęścia i powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *