II miejsce dla Roży Gołembki w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Ozdoba choinkowa”

opublikowano

„Z przyjemnością informujemy, że nasza wychowanka Róża Gołembka zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Ozdoba Choinkowa”. Konkurs został zorganizowany przez Klub Kultury Zastów w Warszawie. Nagrodę byłyśmy odebrać osobiście w niedzielę 11.12.2011r. Gala wręczenia nagród i dyplomów w dwóch ogólnopolskich konkursach plastycznych „Pocztówka do Świętego Mikołaja” i „Ozdoba Choinkowa” odbyła się w sali widowiskowej Instytutu – „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka „. Przy tej okazji składamy podziękowania dla Fundacji im. Maurycego Beniowskiego w Nowej Soli. W szczególności dla pana Jerzego Romejki i pana Marka Szczepańskiego za ufundowanie kosztów dojazdu po odbiór nagrody Róży Gołembce i opiekunowi artystycznemu pani Ninie Trojanowskiej. 

Warto wspomnieć, że to nie jest jedyny wygrany konkurs w którym Róża zajęła jedno z czołowych miejsc. Może pochwalić się innymi osiągnięciami takimi jak zajęcie I miejsca w konkursie wojewódzkim  „Chopin inspiracje”, zajęcie I miejsca w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej  „Żoliborz” w Warszawie „Maurycy Beniowski – Król Madagaskaru”.

Róży gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów”

Więcej informacji możecie poczytać na stronie Klubu „Zastów” http://kkzastow.com/wp/?p=980#more-980 

My także gratulujemy Róży i pani Ninie. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Jerzy Romejko

Marek Szczepański 

Wszystkie komentarze

Autor: Marek Szczepański
Tytuł: II miejsce dla Roży Gołembki w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Ozdoba choinkowa”

Dodaj komentarz

1. My z int (02.02.2012 14:02)
Nasza pani Nina:):):):)zawsze uśmiechnięta
2. Jurek (19.12.2011 21:12)
Bardzo nam miło usłyszeć ,ze komuś naszym małym działaniem pomoglismy.Patrz ufnie Różo w przyszłość a najcenniejsze ,zyczenia od nas to takie: obyś na swej drodze życia spotykała samych dobrych i pozytywnie nastawionych do Ciebie ludzi.A matura to nie przeszkoda będziemy patrzeć co u Ciebie się dzieje po maturze i zdobywaj światy i oceany sztuki świata.
3. Róża (19.12.2011 18:12)
Wielkie, serdeczne podziękowania dla ludzi, na których można liczyć i dzięki którym można spełniać swoje marzenia. To dzięki takim osobom łatwiej jest uwierzyć we własne siły, ponieważ i oni w nie wierzą, a dzięki takim wydarzeniom życie nabiera barw. I tu moja prośba do fundacji: jesteście ludźmi pozytywnie zakręconymi i umiecie zauważyć talent u drugiego człowieka, nie przestawajcie i tak jak wsparliście mnie, pomóżcie i innym się wznieść i rozwinąć. I mam nadzieje, że nasza znajomość i współpraca nie skończy się razem z moją zdaną maturą.
4. Nina (18.12.2011 22:12)
Całkiem niedawno ktoś zapytał mnie, co się stanie gdy Róża za rok będzie zdawać maturę i wyleci spod moich skrzydeł?Odpowiedziałam,że nie będzie już takiej osoby, może być tylko inna… to niebywałe, jak może cieszyć czyjeś szczęście. Dla Róży to duże sukcesy, dla mnie powody do dumy:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *