Przedszkolaki u Beniowskiego

opublikowano

W środę 15 września 2011r. do Beniowskiego przyszły sześciolatki z Publicznego Przedszkola nr 2 w Nowej Soli. Dzieci z uwagą słuchały opowieści o podróżach i Maurycym Beniowskim. Zadawały pytania dotyczące naszego patrona, obejrzały film z pobytu na Madagaskarze i oglądały prace wykonane przez młodzież – uczestników ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Maurycy Beniowski – Król Madagaskaru”. Dzieci wykazały także duże umiejętności gry na różnych instrumentach przywiezionych z najodleglejszych zakątków świata. Paniom nauczycielkom Dagmarze Szczecińskiej i Katarzynie Jędrasiak dziękujemy za przybycie wraz z małymi podopiecznymi do siedziby naszej Fundacji. 

Wszystkie komentarze

Autor: Marek Szczepański
Tytuł: Przedszkolaki u Beniowskiego

Dodaj komentarz

1. Dagmara Szczecinska (01.10.2011 23:10)
Dziękujemy!!! Była to jedna z niewielu wycieczek tak bardzo przemawiająca i bliska dzieciom. Pan Jurek wraz z panią Grażynką potrafią w bardzo przystępny sposób opowiadać o trudnych sprawach. Wiedzę zdobytą w czasie spotkania dzieci zaniosły do domu a rodzice następnego dnia wypytywali o szczegóły. Pozdrawiamy:) p.s. Świetna stronka:)
2. Józef (27.09.2011 16:09)
Wychodzi na to,że złośliwość z wiekiem przychodzi.Dzieci można czegoś nauczyć,a Matyldę..?
3. Marek (20.09.2011 22:09)
Matyldo, Ty chyba nie masz dzieci i nie lubisz ludzi. Jesteś chyba nieszczęśliwa ale pewnie nawet tego nie wiesz…
4. MATYLDA (20.09.2011 09:09)
Chyba Was tam w tej fundacji porąbało.Dzieciom z mózgu robić wodę o jakimś tam Beniowskim o którym nawet w podręcznikach naszych nic nie piszą.Czy nie przesadzacie i co te biedne maluchy mogą spamiętać i opowiadać w domu o jakimś tam facecie co gdzieś tam pływał ,uciekał i statek jeszcze porwał i niby był królem na Madagaskarze.Ja wiem już bo Was ludzie mądrzy i dorośli nie chcą już słuchać i wzięliście się za dzieci.CHA,CHA,CHA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *