Spotkanie przyjaciół Fundacji im. Maurycego Beniowskiego

opublikowano

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 6 lipca 2011 roku  odbyło się spotkanie przyjaciół Fundacji im. Maurycego Beniowskiego. Do siedziby Fundacji przybyli oprócz zaproszonych gości także Fundatorzy oraz przedstawiciele Rady i Zarządu. Celem spotkania było przede wszystkim uhonorowanie nagrodą pieniężną Róży Gołembki za zajęcie 1 miejsca w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. Maurycy Beniowski – Król Madagaskaru organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Żoliborz” w Warszawie. Za zaangażowanie w realizację celów Fundacji, prezes Zarządu – pan Jan Manikowski – wręczył n/w osobom okolicznościowe foldery  „Przyjaciel Fundacji”

Pani Barbara Walas

Pan Bogdan Walas

Pani Radecka Lucyna

Pan Radecki Henryk

Pani Nina Trojanowska

Pani Róża Gołembka

Pan Paweł Hoffmann

Mieliśmy też okazję obejrzeć film z tegorocznej podróży Szymona Kaczmarka do Kolumbii, film z wycieczki po rzece Obra odbytej we wrześniu ubiegłego roku oraz film „Madagaskar – Śladami Beniowskiego”.

Wszystkie komentarze

Autor: Marek Szczepański
Tytuł: Spotkanie przyjaciół Fundacji im. Maurycego Beniowskiego

Dodaj komentarz

1. Marek Szczepański (15.09.2011 13:09)
Jurek 12.08.11 napisał „Matlda chyba Ciebie pogieło.Ty chyba naprawdę tylko nadajesz się do wiosłowania łopatą w kajaku.Organizacja pręzna ,poważna ,ludzie chcą coś zdziałać odswieżyć historię , przypomniec o nituzinkowych bohaterach.A Ty wyjeżdzasz z takimi tekstami.A wiesz jak bardzo teraz w Polsce brakuje takiego Beniowskiego?Ale wybaczam Ci bo widzę ,ze w końcu chyba wiesz kto to był Beniowski a tak byś umarła w ciemnocie.Szekspir kiedyś napisał:najciemniejszą z ciemnot jest ciemnota rozumu.”
2. Marek Szczepański (15.09.2011 13:09)
MATYLDA 09.08.11 napisała: „Maurycy to mój były narzeczony co uciekł z legii cudzoziemskiej na Madagaskar i miał na drugie imię Józef.A w sieci to se ryby kłusój ja na zadne sieci nie łapię.Też mi wielka fundacja trzy razy się zebrali i już fundacja.A fundusze majom bo jak nie to co to za fundacja.Ja już widziałam takie fundacje .Potem napiszą zebranie sprawozdawcze , opija się winskiem a tak naprawdę to nie wiadomo co robią.”
3. Marek Szczepański (15.09.2011 13:09)
Marek Szczepański 04.08.11 napisał: „A może coś więcej o Maurycym. Np. jak miał na drugie imię ale tak od siebie a nie wyszukać w sieci haha.”
4. Marek Szczepański (15.09.2011 13:09)
MATYLDA 04.08.11r napisała: „Ja bym też chciała takie ciacha wcinać i winko popijać i mówić że jestem w fundacji.Tylko mnie nie zaproszą bo niby nie wiem kto to jest Beniowski.Trzy razy do matury podchodziłam i oni z komisji też tam nie wiedzieli.A ja byłam na Słowacji i nawet wiem gdzie urodził się Beniowski.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *