13 czerwca 2026 Romek znowu pobiegł , tym razem na 10 km w Zielonej Górze. Jest to jedna z trudniejszych tras bo obfituje w górki,uzyskał bardzo dobry czas 46:18 i zajął w klasyfikacji M50 -PIĄTE MIEJSCE. Brawo ,kiedyś fundacyjni koledzy w punktowanych biegach biegali prawie wszyscy a teraz został tylko Romek. Brawo Romek.Mogę przy okazji powiedzieć że Romek przygotowuje sie do swojego pierwszego maratonu ,który chce przebiegnąć we wrześniu w Berlinie. Trzymamy kciuki żeby się udało.








